MÖBLER / Bord / Matbord 6798050
*
nr 679 8050
Matbord
1950-tal, längd: 145, djup: 74, höjd: 73
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 januari 2011
kl 17:46:35
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
31/1 11:43:52
1
100 kr
31/1 15:25:45
2
300 kr
31/1 15:36:38
3
250 kr
31/1 15:36:48
3
350 kr
31/1 16:02:56
4
Vinnande bud
31/1 17:18:46
3
450 kr
- Tema
31 jan
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.
Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord matbord matsalsbord
-
6047 Matbord
England, mahogny, pelarfot, 4 st iläggsskivor. Dia..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:39
-
6181 Matbord
Halvmåne-modell, Djup: 110 cm. Bredd: 11 cm + iläg..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:49
-
6201 Matsalsgrupp
5 delar, "Diamant", Bertil Fridhagen (1905-1993), ..//
Aktuellt bud: 3.000 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:04
-
6088 Slagbord
Betsad Furu. Bredd: 46+ 2x66, djup: 90 cm, höjd: 7..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:11
*
Matbord
Läs mer om 50-tal
nr 679 8050
Matbord
1950-tal, längd: 145, djup: 74, höjd: 73
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 januari 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
31/1 11:43:52 | 1 | 100 kr |
31/1 15:25:45 | 2 | 300 kr |
31/1 15:36:38 | 3 | 250 kr |
31/1 15:36:48 | 3 | 350 kr |
31/1 16:02:56 | 4 | Vinnande bud |
31/1 17:18:46 | 3 | 450 kr |
- Tema
31 jan
50-tal
PÃ¥ Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former frÃ¥n 50-talet.Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord matbord matsalsbord
-
6047 Matbord
England, mahogny, pelarfot, 4 st iläggsskivor. Dia..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:39 -
6181 Matbord
Halvmåne-modell, Djup: 110 cm. Bredd: 11 cm + iläg..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:49 -
6201 Matsalsgrupp
5 delar, "Diamant", Bertil Fridhagen (1905-1993), ..//
Aktuellt bud: 3.000 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:04
-
6088 Slagbord
Betsad Furu. Bredd: 46+ 2x66, djup: 90 cm, höjd: 7..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:11